Sprookjescamping MP3 Player
Share |

Animatie en programma


De hele dag animatie en activiteiten op het programma


Op De Sprookjescamping wonen Hannah en haar vriendjes. Deze tien sprookjesfiguren verzorgen de ‘veldanimatie’ en het activiteitenprogramma voor uw kinderen. De veldanimatie heeft geen vast tijdstip, maar gebeurt gewoon spontaan. Voor de overige activiteiten is er een uitgebreid programma. Elke dag anders en leuk voor alle leeftijden. Elk sprookjesfiguur heeft natuurlijk een eigen karakter. Hannah zelf is Heldhaftig, haar broertje Buddy is Brave (stoer) en Tati de toffe toverfee is een warhoofd. Al na de eerste dag op de camping kennen uw kinderen de sprookjeshelden. Zij lopen de hele dag rond en houden van gezelligheid.

 

De hele dag animatie en ectiviteiten op het programma


Dagelijkse dingen worden een sprookje


De Sprookjesfiguren zijn steeds op zoek naar leuke dingen. Dingen om samen met de kinderen te doen. Zo gaat Tati de toffe toverfee soms zomaar de camping over voor haar tandenpoetsclub. Samen met een lange rij kinderen trekt ze richting de wastafels voor een flinke poetsbeurt. Net als het activiteitenprogramma, is deze veldanimatie steeds op een bepaalde leeftijdscategorie gericht. Een ukkie van drie vindt nou eenmaal andere dingen leuk dan een kerel van tien.

 

Bekijk hier meer foto's van de animatie en het theater op de Sprookjescamping.

 

Dagelijkse dingen worden een sprookje

 

Het programma voor jong en oud(ers)


Vermaak, activiteiten en animatie staat op De Sprookjescamping voorop. Elke dag dat u met uw kinderen op de camping bent, is er van alles te doen. Voor hun, maar ook voor u. Activiteiten zijn vrij toegankelijk en er is veel variatie. Een vast onderdeel is de kliederclub ’s ochtends vroeg. Hier maken de kinderen decors voor het theater en mooie spullen zoals een dromenvanger. Verder doen we bijvoorbeeld huifkartochten, picknicks, het bloemenkoor, volleyballen (voor volwassenen), pa en zoon voetbal en kinderbingo. Maar dat is slechts een kleine greep uit het aanbod. Download hier het hele programma!

 

Het programma voor jong en oud(ers)

Bekijk hier een voorbeeld van het recreatieprogramma.

Reserveren binnen enkele stappen

Verschillende verhuur mogelijkheden

Bel voor meer informatie: 0523 - 26 13 69